Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Zbiórka żywności „ Podziel się posiłkiem”

Zbiórka żywności „ Podziel się posiłkiem”

W dniach 23-24.09.2016 roku po raz kolejny na Ogólnopolskiej zbiórce żywności „ Podziel się posiłkiem” spotkali się wolontariusze z Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na życie” oraz z Zespołu Szkól nr1, Liceum Ogólnokształcącego, PUL-u, Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu, Gimnazjum w Borkowie Kościelnym, ZSCKR w Studzieńcu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu wraz z rodzicami, opiekunami.

Zbiórka odbywała się na terenie naszego miasta w czterech sierpeckich marketach:  Biedronkach na ul. Braci Tułodzieckich i Witosa, Netto na ul Konstytucji 3-go Maja oraz w Gramie na ulicy Jana Pawła II.

Zebrana żywność trafiła do osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Koordynatorem zbiórki był pan Wojciech Rychter. Działania Jego wspierali p Anna Chmielewicz, p Witold Prątnicki p Emilia Preuss z Zespołu Szkół nr1, p Małgorzata Korpolińska z Gimnazjum w Borkowie Kościelnym, p Edyta Paciuszkiewicz, ze Szkoły Podstawowej nr3.  Koordynatorem wolontariuszy była p Katarzyna Wiśniewska.

 Wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę – darczyńcom, wolontariuszom oraz osobom ich wspierającym należą się słowa uznania, serdeczne DZIĘKUJEMY !!!

Organizatorzy

image_pdfimage_print
Skip to content