Zasłużony dla Powiatu Sierpeckiego

W dniu 24 luty 2012r. Rada Powiatu Sierpeckiego mając na celu odpowiednie uhonorowanie i wyróżnienie osób za zasługi położone na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Sierpeckiego ustanowiła tytuł „Zasłużony dla Powiatu Sierpeckiego.”

Tytuł jest zaszczytnym honorowym wyróżnieniem i może być nadawany osobom fizycznym, osobom prawnym, instytucjom, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom, stowarzyszeniom, fundacjom oraz innym podmiotom, w tym podmiotom gospodarczym, które w sposób widoczny i niepodważalny przyczyniły się do rozwoju Powiatu Sierpeckiego.
Honorowy tytuł „Zasłużony dla Powiatu Sierpeckiego” przyznaje Starosta Sierpecki po uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Powiatu w Sierpcu.
Wnioski o przyznanie Tytułu należy składać w Starostwie Powiatowym w Sierpcu, ul. Świętokrzyska 2a, 09-200 Sierpc – przez cały bieżący rok kalendarzowy.

image_pdfimage_print
  • ikony - informacje różne

    togatus

    Sesje Rady Online - ikona dla turysty Inwestycje z powiecie - ikona Starostwo w Sierpcu - ikona Zapytaj Starostę - ikona EPUAP - ikona Powiatowe Służby Pracy - ikona Powiatowe Centrum Zarządzania - ikona NGO - ikona
  • Ikony instytucji - prawa kolumna witryny

    Modr Mazowsze - ikona ZPP - ikona Basen w Sierpcu - ikona Mosir Sierpc - ikona TV Sierpc - ikona Mrot - ikona Eurorenoma - ikona  • Ogłoszenia z Sierpca i okolic Ogłoszenia z Sierpca i okolic


Przesuń na górę