Zaproszenie KONGRES SMART – INTELIGENTNE MIASTA

W imieniu organizatorów Kongresu SMART – Inteligentne Miasta pragniemy zaprosić Państwa oraz Państwa gości do bezpłatnego uczestnictwa w tym wydarzeniu, które odbędzie się 4 kwietnia 2016r. o godz. 9:00 w Centrum Konferencyjnym Dom Technika przy ul. Kazimierza Wielkiego 41 w Płocku.

Wydarzenie ma na celu przedstawienie wszystkich możliwości, jakie dają inteligentne rozwiązania i nowe technologie, a także dotychczasowe doświadczenia polskich miast, które już rozpoczęły realizowanie strategii inteligentnego rozwoju. Mamy nadzieję, że zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli samorządów oraz przedsiębiorców dostarczających technologie i usługi, pozwoli na zbudowanie owocnych relacji, dzięki którym zrównoważony i inteligentny rozwój polskich miast będzie bardziej dynamiczny i efektywny dla obu stron.

Państwa obecność będzie dla nas ogromnym zaszczytem. Bardzo prosimy o dokonanie rejestracji do dnia 31 marca przez stronę internetową bądź telefonicznie.

Osobą do kontaktu z ramienia organizatora jest
p. TERESA KOŁODZIEJ
Numer telefonu. +48 739 222 167      email: t.kolodziej@inteligentne-miasta.eu