Występy Zespołu Tańca Ludowego z OPP

W sobotę 13 maja 2017 r. zespół tańca wystąpił podczas III Sierpeckich Dni Rolnika w Studzieńcu. Nasze tancerki zaprezentowały dwa układy.

W wersji ludowej widzowie podziwiali suitę krakowską, której żywiołowy rytm wprowadził odbiorców w dobry nastrój. Po zrzuceniu wianków i chust ludowych tancerki przeniosły widzów w klimat znanego przeboju Willy Williama „ Ego”.

19 maja 2017r. tancerki z zespołu tańca ludowego zaprezentowały układ taneczny podczas XV Szczutowskiego Przeglądu Piosenki i Tańca Ludowego.

Placówkę reprezentowały godnie:

• Julia Markowska

• Anna Kożuchowska

• Oliwia Penszyńska

• Wiktoria Adamkowska

• Magdalena Szablewska

• Anna Grodzicka

• Wiktoria Michalska

• Michalina Nyklas

• Gabriela Nyklas

• Wiktoria Astrau

• Lena Wąsowska

W sobotnie popołudnie 20 maja 2017 r. nasze tancerki wystąpiły podczas Akcji Motoserce 2017 zorganizowanej przez Klub Szlif Sierpc przy Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Występy naszych tancerek spotkały się z wielkim aplauzem ze strony widzów.

Jesteśmy dumni, że zespół tańca ludowego i nowoczesnego przygotowany przez panią Monikę Żmijewską mógł uświetnić imprezy z udziałem znakomitych gości i społeczności lokalnej.