Wyjazd na spektakl pt. „Niezwyciężony”

28 lutego 2018 r. w ramach projektu unijnego „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych” został zorganizowany wyjazd do Warszawy.

Uczestnicy warsztatów z kulturoznawstwa wraz z trenerami obejrzeli spektakl pt. „Niezwyciężony” w Teatrze 6.piętro – komedię mieszającą się z tragedią. Sztukę, która zmusza do zadania sobie kilku ważnych pytań – m. in. o to, czy potrafimy jeszcze rozmawiać ze sobą ponad podziałami.

Spektakl reżyseruje Eugeniusz Korin – artysta teatru, opery i kina, twórca spektakli dramatycznych, komedii i spektakli muzycznych. Grają w nim: Agnieszka Grochowska (Emily), Bartłomiej Topa (Olvier), Szymon Bobrowski (Alan), Aleksandra Popławska (Dawn).

LO Sierpc

Zdjęcia ze spektaklu:www.teatr6pietro.pl.