Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Wychowankowie Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie na obiedzie z Gwiazdami

Wychowankowie Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie na obiedzie z Gwiazdami

Znani i lubiani by pozostać na piedestale, muszą ciężko pracować i zaskarbić sobie sympatię widzów. Nie oznacza to jednak, że wykazują się jedynie na ekranie lub scenie i nie dają nic od siebie. 

Najlepszym dowodem jest na to noworoczny, charytatywny obiad z gwiazdami, urządzany co roku od 13 już lat. Pomysłodawcami tej niezwykłej imprezy dla najmłodszych dzieci z domów dziecka, podczas której gwiazdy zamieniają się w kelnerów i serwują milusińskim posiłki jest Verena Jarczyńska, która wraz z mężem, Arturem Jarczyńskim prowadzi kilka restauracji, w tym warszawskiego Jeff’s.

Nas również spotkał ten zaszczyt i mogliśmy spędzić cały dzień obcując ze znanymi osobami. Były również koncerty min. Roksany Węgiel, konkursy i pyszne jedzenie, które serwowali nam aktorzy, piosenkarze, dziennikarze, czyli znane i lubiane osobistości świata show-biznesu.

Wśród zebranych gwiazd była min Małgorzata Socha, Beata Tadla, Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży, Karolina Szostak, Mateusz Gessler, Joanna Racewicz,Katarzyna Zielińska,Maria Sadowska, Ewa Szabatin, Maria Niklińska, Dawid Woliński, Edyta Olszówka, Jakub Kuncer, Natalia Siwiec, Tomasz Jacyków, Paweł Stasiak, Mateusz Damięcki.

image_pdfimage_print
Skip to content