Wychowankowie OPP w Instytucie Jana Pawła II w Warszawie

Laureaci konkursu oraz wychowankowie zaangażowani w Jubileusz 40-lecia OPP, 14 czerwca 2016r. wzięli udział w wycieczce do Warszawy zorganizowanej przez Instytut Jana Pawła II.

Wyjazd był nagrodą przewidziana przez Instytut w listopadzie 2015r. W programie wycieczki było zwiedzanie Instytutu, Świątyni Opaczności Bożej oraz Centrum Nauki Kopernik. Młodzież otrzymała upominki z rąk dyrektora ks. Zdzisława Struzika. Uczestnicy wycieczki: Monika Sobolewska, Monika Borkowska, Amelia Zdziarska, Amelia Kossowska, Aleksandra Narodzonek, Julia Pacek, Katarzyna Szymańska, Anna Obrębska, Szymon Sikorski, Jakub Korzyniewski, Oliwia Ostrowska byli pod opieką dyrektor OPP pani Renaty Przybyłowskiej i plastyka pani Marii Jagodzińskiej.

W wycieczce uczestniczyli również pani Katarzyna Pacek – przewodnicząca Rady Rodziców OPP, ksiądz Tomasz Kadziński – przewodniczący jury konkursu pt. „Wiara, nadzieja, miłość” oraz pani Zofia Kujawa – juror konkursu i przyjaciel placówki.

Serdeczne podziękowania za wspaniałą współpracę księdzu Zdzisławowi Struzikowi składają: dyrektor, nauczyciele, wychowankowie i rodzice.