Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Warsztaty świąteczne

Warsztaty świąteczne

Przedświąteczne, artystyczne działania opanowały Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu. Wychowankowie na zajęciach wykonują, barwne pisanki, koszyczki, świąteczne wydrapywanki, kartki wielkanocne, biorą udział w Ogólnopolskich konkursach plastycznych dotyczących tradycji wielkanocnych zdobywając zaszczytne pierwsze miejsca i główne nagrody.
Ukoronowaniem tych artystycznych działań przedświątecznych stały się warsztaty artystyczne dla dzieci i rodziców z terenu Powiatu Sierpeckiego, które odbyły się w placówce 17 marca 2016r.
Licznie przybyli rodzice i dzieci zmagali się z kolorem i fakturą w swoich artystycznych działaniach, wspierając wytrwale swoje pociechy w artystycznej pasji.
Powstały przepiękne wielkanocne zające przestrzenne, pisanki – kurczaki i kogutki oraz ażurowe pisanki z gliny samoutwardzalnej.
Warsztaty przygotowała i prowadziła pani Maria Jagodzińska z pomocą i wielkim zaangażowaniem przedstawicieli Rady Rodziców – pani Katarzyny Mosakowskiej i pani Iwony Olszewskiej. Na zakończenie pani dyrektor złożyła życzenia świąteczne dla wszystkich rodzin.

OPP w Sierpcu

 

image_pdfimage_print
Skip to content