Wakacje Wychowanków Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie

” Przez dziesięć kolejnych miesięcy, uczyć się znowu będziemy, gdy lato do nas zawita, na wakacje znów pojedziemy..”

Wakacje i po wakacjach… W wakacje Wychowankowie Powiatowego Domu Dzieci odpoczywali na obozie rekreacyjno sportowym z elementami żeglarstwa i sportów motorowodnych w Ośrodku TVP w Sarnówku oraz na obozie w Słupi w ramach akcji” Pogodne Lato”. Byli współorganizatorami spotkania z podopiecznymi Fundacji Odzyskać Radość z ZOL Kraszewo. Gościliśmy maluchy wraz z opiekunami u siebie. Odbył się również wyjazd do kina do Płocka. A koniec wakacji uczcili pobytem w Muzeum wsi Mazowieckiej w Sierpcu, gdzie brali udział w XI Mazowieckich Dniach Integracji Osób Niepełnosprawnych. Nie obyło się również bez wyjazdów do rodziny i osób bliskich. Niestety wakacje jak zawsze skończyły się za szybko.
Nina Gąsiorowska