VII MEMORIAŁ IM. ANNY GŁUCHOWSKIEJ

27 października społeczność Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego już po raz siódmy uczciła pamięć zmarłej nauczycielki wychowania fizycznego. Jak co roku, gościem honorowym turnieju siatkarskiego był pan Janusz Głuchowski.

W tegorocznym memoriale wzięło udział 14 drużyn – reprezentacji poszczególnych klas. Zawody tradycyjnie rozegrano systemem pucharowym. Wszystkie mecze były bardzo ciekawe. Niektóre bardzo zacięte, inne mniej, ale wszystkie chętnie oglądane i oklaskiwane przez wspaniałą publiczność. Po zaciętej rywalizacji w meczu o III miejsce klasa II a pokonała drużynę II c 2:0. W bardzo emocjonującym i wyrównanym spotkaniu finałowym klas: III c i III e lepszy okazał się tryumfator zeszłorocznego memoriału. Klasa III c wygrała 2:0 i obroniła zeszłoroczny tytuł. Przechodni puchar z rąk pani dyrektor Ewy Nowakowskiej i pana Janusza Głuchowskiego odebrał kapitan zwycięskiej drużyny – Kuba Kępkowski.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, kibicom dziękujemy za gorący doping.
Do zobaczenia za rok.

LO Sierpc