Uroczyste otwarcie strzelnicy pneumatycznej typu zamkniętego!

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, Radni Rady Powiatu Jarosław Ocicki, Mariusz Turalski, Skarbnik Powiatu Zbigniew Garwacki, Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia Bogusława Lewandowska, ks. dr hab. Sławomir Zalewski, ppor. Dworznik z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Płocku, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu st. bryg Paweł Sekulski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu podinsp. Marcin Ostrowski, Dyrektorzy szkół oraz jednostek podległych uczestniczyli dziś w uroczystym otwarciu strzelnicy pneumatycznej typu zamkniętego, która znajduje się w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego w Sierpcu.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 552 483,94 zł, z czego dofinansowanie z Ministerstwa Obrony Narodowej było równe 300 000 zł.

Ze strzelnicy mogą nieodpłatnie skorzystać organizacje pozarządowe prowadzące działalność na rzecz obronności państwa, uczniowie szkół, które prowadzą działalność dydaktyczno-wychowawczą – m. in. w ramach edukacji dla bezpieczeństwa, jak również Siły Zbrojne RP.