Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Uroczysta Gala ,,DLA ŻYCIA”

Uroczysta Gala ,,DLA ŻYCIA”

,,Dobroć jest czymś bardzo prostym: być zawsze do dyspozycji drugich, nigdy nie szukać samego siebie”, słowa Daga Hammarskjölda stały się myślą przewodnią wyjątkowego wydarzenia jakim była uroczysta gala zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu.

Gala ,,Dla Życia” była okazją do wręczenia zasłużonych podziękowań dla osób, które każdego dnia w najtrudniejszym czasie pandemii koronawirusa z wielkim oddaniem i zaangażowaniem niosły pomoc potrzebującym na terenie powiatu sierpeckiego.
Przybyłych Gości powitali: Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sławomir Olejniczak oraz Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński.
Wśród wyróżnionych osób nie mogło zabraknąć przedstawicieli szpitala w Sierpcu, policji, wojska, państwowej i ochotniczej straży pożarnej, duchownych oraz pracowników jednostek Starostwa Powiatowego w Sierpcu.
W sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki podczas uroczystości szczególnie wybrzmiały słowa Starosty Sierpeckiego Andrzeja Cześnika skierowane do wyróżnionych ,,Niech dobro niesione przez służbę drugiemu człowiekowi wraca do wszystkich każdego dnia”.
Zaproszeni goście na zakończenie wysłuchali wspaniałego koncertu w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sierpcu pod kierownictwem Dyrektor Barbary Bońkowskiej.🎸🎼🎹🎤
W wydarzeniu udział wzięli również Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Korpolińska, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sebastian Szczypecki, Radni Powiatowi, przedstawiciele władz miejskich i gminnych, dyrektorzy placówek oświatowych z terenu powiatu sierpeckiego oraz naczelnicy wydziałów Starostwa Powiatowego.
fot.Starostwo Powiatowe w Sierpcu

fot. Ekstra Sierpc

 

image_pdfimage_print
Skip to content