Udział Wychowanków Powiatowego Domu Dzieci w Szczutowie w X Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka

Mistrzostwa Polski Dzieci w Domów Dziecka już za nami. Ponad 400 zawodniczek i zawodników spotkało się w Warszawie na największym tego typu turnieju piłki nożnej w Polsce (a może i na świecie), zorganizowanym przez Fundację „Nadzieja na Mundial”.

Nasz Dom reprezentowali: Paulina, Karolina, Kamil, Paweł, Mikołaj oraz Kuba. Pucharu co prawda nie zdobyliśmy, ale walka na boisku trwała do końca. Rywale w grupie okazali się od nas lepsi, jednak nikt nie odstawiał nogi nawet na chwilę narażając się nieraz na kontuzje. Z turnieju drużyna przywiozła pamiątkowy dyplom, a każdy z uczestników otrzymał torbę z upominkami. Natomiast Ci, którzy nie brali udziału w zawodach relaksowali się na wyjeździe do Torunia.
Nina Gąsiorowska