Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

„Trójka” z pomocą dla 3-letniej Emilki

„Trójka” z pomocą dla 3-letniej Emilki

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” Flora Edwards

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
„Trójka” z pomocą dla 3-letniej Emilki

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej Emilki. Emilka urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym pod postacią obustronnego niedowładu kurczowego. Dziewczynka musi być systematycznie rehabilitowana i leczona specjalistycznie. Celem akcji jest zapewnienie dziecku cyklicznego leczenia i stałej rehabilitacji.
Uczniowie SP 3 zostali serdecznie przyjęci przez Wicestarostę Sierpeckiego Jarosława Ocickiego oraz przez pracowników starostwa, którzy chętnie włączyli się w zbiórkę pieniędzy. Na wszystkich czekały smakołyki.
– Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do zbiórki – oznajmił Wicestarosta Sierpecki Jarosław Ocicki.
Pomóc może każdy! Akcja zostanie przeprowadzona w okresie od 5 do 30 listopada 2019 roku i polegać będzie na zbiórce pieniędzy, które następnie zostaną wpłacone na konto Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Chorych na Raka „Szansa Na Życie” z dopiskiem Emilia Zielińska.
Bank Spółdzielczy w Sierpcu 21 9015 0001 2001 0000 6060 0001
Podsumowanie zbiórki odbędzie się 5 grudnia 2019 roku podczas obchodów Powiatowego Dnia Wolontariatu pod patronatem Starosty Powiatu Sierpeckiego.

image_pdfimage_print
Skip to content