Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

SZTANGIŚCI z Mechanika na podium – Gratulujemy sukcesu

W dniach 28-29 października Chorzów był organizatorem Mistrzostw Polski Juniorów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym.

Zawodnicy sierpeckiego klubu UKS MECHANIK pod opieką trenera Wojtka Skorłutowskiego wzięli w nich udział zaliczając udany start.
Jako pierwszy w sobotę wystartował Konrad Zieliński, który to zdobył brązowy medal w kategorii 16 latków do 74kg wyciskając 100kg.
Kolejnym zawodnikiem był Piotr Bilicki, wyciskając ciężar 110kg został Mistrzem Polski do lat 20 w kat. 66kg.
Następnego dnia rywalizację rozpoczął Kamil Szlufik w kategorii 18 latków do 83 kg zaliczył ciężar 122.5kg zdobywając wicemistrzostwo Polski.
Ostatnim naszym zawodnikiem był Paweł Przybojewski w kat. 93 kg wyciskając 135kg został srebrnym medalistą Mistrzostw Polski.
Wszystkim tym którzy trzymali za nas kciuki DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!