SUKCES SZKOLNEGO ZESPOŁU RYTM- EKONOMIK

Dnia 27 lutego 2015 r. odbył się w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu Powiatowy Festiwal Piosenki „Śpiewolandia – śpiewaj i ty”, zorganizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.

Podczas festiwalu zaprezentowało się 19 solistów i 20 zespołów, którzy przedstawili swoje umiejętności wokalne i muzyczne. Indywidualnie Zs nr 2 reprezentowała Monika Walter, która wykonała piosenkę „O mnie się nie martw”.

„ Nagrodę publiczności” w kategorii „najlepszy zespół” otrzymał „ Rytm” z Zespołu Szkół nr 2, przygotowany przez Annę Stahlke. Młodzież zaśpiewała piosenkę z repertuaru Marka Grechuty pod tytułem „Nie dokazuj”.

Dziękujemy bardzo, za wszystkie ciepłe słowa skierowane pod adresem naszych wokalistów. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w tak wspaniałym przedsięwzięciu.

ZS nr 2 w Sierpcu

Galeria wiadomości