Sukces Kamila Frątczaka w XIV Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada”

2 marca 2015 roku w Domu Kultury „Włochy” w Warszawie odbył się XIV Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej „Asteriada”. Do konkursu przystąpiło 107 solistów – wokalistów.

Prezentacje uczestników oceniało jury w składzie: Katarzyna Sokołowska – profesor zwyczajny w Instytucie Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Barbara Dziekan – Vajda – nauczyciel akademicki w Wydziale Aktorskim Szkoły Filmowej w Łodzi, Wiesława Sadowska – dyrektor Domu Kultury „Włochy”. W festiwalu wziął udział uczeń naszej Szkoły – Kamil Frątczak, który w kategorii wiekowej 17 – 19 lat zajął III miejsce.

LO Sierpc