Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

W środę 30 listopada 2016 r. w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017. Otrzymało je 39 uczniów z terenu działania płockiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie. Warunkiem niezbędnym do otrzymania zaszczytnego wyróżnienia było uzyskanie przez ucznia najwyższej średniej ocen w szkole (nie niższej niż 4,75) oraz co najmniej dobrej oceny z zachowania.

Z naszej szkoły na stypendia zapracowały Natalia Witkowska z klasy III liceum dziennikarsko – lingwistycznego – średnia 5,33 oraz Joanna Regulińska z klasy III technikum budowlanego – 5,16.

Dyplomy wręczyła uczniom Pani Dorota Skrzypek, Mazowiecki Wicekurator Oświaty, a w imieniu fundatora – PKN Orlen Spółka akcyjna – pióra z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem stypendysty wręczyła Pani Wioletta Kulpa, kierownik projektu w dziale marketingu. Rodzice uczniów i dyrektorzy szkół otrzymali listy gratulacyjne z rąk w/w Pani Doroty Skrzypek oraz Pana Krzysztofa Wiśniewskiego, p.o. Dyrektora Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy Naszym Stypendystkom i życzymy równie dobrych wyników w bieżącym roku, a w przypadku Natalii także podczas tegorocznej maturalnej sesji.

image_pdfimage_print
Skip to content