STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW DLA UCZENNIC EKONOMIKA

Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych z Płocka oraz powiatów płockiego, gostynińskiego i sierpeckiego (obszar działania płockiej delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty) odebrała we wtorek 20 listopada 2018 r.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019. Wyróżnienie to otrzymało w tym roku 41 osób.
Wśród stypendystów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Paulina Pesta

i Monika Wiśniewska. Uroczystość odbyła się w sali barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego Muzeum Diecezjalnego w Płocku.
W uroczystej oprawie nagrody wręczała w imieniu pana Premiera pani Dorota Skrzypek – Mazowiecki Wicekurator Oświaty oraz pan Krzysztof Wiśniewski dyrektor Mazowieckiego Kuratorium Oświaty Delegatura w Płocku.

Stypendystkom towarzyszyli w tej zaszczytnej chwili dumni rodzice oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Sierpcu pani Magdalena Peda. W tym roku uroczystość uświetnił występ artystyczny uczennic z zespołu wokalnego „Rytm” naszej szkoły.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.