STOP WARIATOM DROGOWYM – GŁOSUJ NA „AKTYWNE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH” PRZY SP Nr 3

Zadbaj o bezpieczeństwo uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Nr 3 i „Leonium” głosując na aktywne przejście dla pieszych, które może być wybudowane na ul. Konstytucji 3-go Maja na przeciwko budynku szkoły.

Konkurs prowadzony jest na stronie internetowej STOP WARIATOM DROGOWYM – www.stopwariatom.pl. Nagrodą jest wybudowanie przez Organizatora Konkursu AKTYWNEGO PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH. Co tydzień zostaje wyłonionych pięć zwycięskich przejść: jedno z największą liczbą głosów internautów oraz cztery wybrane przez Komisję Konkursową.
Konkurs podzielony jest na etapy. Właśnie rozpoczął się trzeci, który trwa od 15.09. do 21.09.br.
Ostatni etap – czwarty – rozpocznie się 22.09. i zakończy się 28.09.br. o godzinie 12.00.

Ścieżka głosowania: www.stopwariatom.pl, po lewej stronie link: Aktywne przejścia. Tu znajdź miasto wpisując nazwę Sierpc. Obok pokaże się mapka – na przejściu przy szkole narysowane jest serduszko – klikając na nie oddajesz swój głos.

Po zakończeniu każdego z etapów, liczba oddanych głosów jest wyzerowana.
Zachęcamy do głosowania.