Środki Ochrony osobistej dla SPZZOZ w Sierpcu

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, Sebastian Szczypecki Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Radny Powiatu Jan Laskowski oraz Piotr Rzeszotarski – Radny Rady Miejskiej Sierpca uczestniczyli w przekazaniu odzieży ochrony indywidualnej w ramach projektu pn.” Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS- CoV-2 na terenie Województwa Mazowieckiego.

Symbolicznego przekazania odzieży dla szpitala dokonał Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Tomasz Kominek🤝

Wsparcie o wartości 80 000 zł 💪to m.in. 980 szt. kombinezonów, 950 szt. fartuchów chirurgicznych, 10 000 szt. masek chirurgicznych i medycznych, 2000szt. masek FFP2 – i KN95, ochraniacze na buty rękawiczki i środki do dezynfekcji👏
Dziękujemy❗️