Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Spotkanie z panem Piotrem Zgorzelskim – posłem VII kadencji Sejmu RP

Spotkanie z panem Piotrem Zgorzelskim – posłem VII kadencji Sejmu RP

30 września 2015 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego spotkali się z posłem VII kadencji Sejmu RP panem Piotrem Zgorzelskim.

W uroczystości uczestniczyli również: Starosta Powiatu Sierpeckiego pan Jan Laskowski, Przewodniczący Rady Powiatu pan Jan Rzeszotarski, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu pani Ewa Nowakowska, Wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Sierpcu pani Ewa Jancewicz oraz nauczyciele.
Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze, warto podkreślić, że zaprzyjaźniony ze szkołą samorządowiec gościł w niej już trzeci raz. Dzięki przygotowanej specjalnie na tę uroczystość prezentacji multimedialnej zaproszeni goście, nauczyciele oraz uczniowie mieli okazję poznać bliżej sylwetkę Piotra Zgorzelskiego. Poza tym szanowny gość bardzo chętnie i z niezwykłą otwartością odpowiadał na przygotowane przez uczniów pytania, które dotyczyły między innymi sytuacji społeczno – gospodarczej w naszym kraju, samorządu terytorialnego, pracy poselskiej w polskim parlamencie, wystąpień w programach na żywo, aktywności na portalach społecznościowych czy problemów związanych z dopalaczami.
Występ niezwykle utalentowanej wokalistki Natalii Zalewskiej był podziękowaniem dla Piotra Zgorzelskiego za przyjęcie zaproszenia i wizytę w sierpeckim liceum. Pan poseł, będący pod dużym wrażeniem całej uroczystości, obiecał, że nie jest to jego ostatnia wizyta w tej szkole, a także po raz kolejny zaprosił licealistów do Warszawy w celu zwiedzania Sejmu RP.
Spotkanie młodzieży z posłem Piotrem Zgorzelskim odbyło się na zaproszenie pani Iwony Bielickiej i pani Małgorzaty Chalickiej.

LO Sierpc

image_pdfimage_print
Skip to content