Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Sportowe zmagania Wychowanków Powiatowego Domu Dzieci

Sportowe zmagania Wychowanków Powiatowego Domu Dzieci

Nasz zespół piłki nożnej wziął udział w sportowym wydarzeniu ” I FutboLOVE Tumy Płock 2016 . Był to I turniej piłkarski dla dzieci z Palcówek Opiekuńczo Wychowawczych.

Patronat nad imprezą objął min. Prezydent Miasta Płocka. Wyjazd ten był dla nas okazją do sportowej rywalizacji, a także rozwijania pasji i zainteresowań oraz miłego spotkania z zaprzyjaźnionymi z nami dziećmi z Domu Dziecka w Kutnie.

W tym przedsięwzięciu udział wzięło 16 drużyn z pięciu województw : wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko – pomorskiego, łódzkiego i mazowieckiego. W sumie w rozgrywkach rywalizowało ponad 140 graczy.

Losowanie grup nie było dla nas najszczęśliwsze, gdyż trafiliśmy miedzy innymi na gospodarzy turnieju, czyli zespół z Płocka oraz zespół z Kołaczkowa, który został mistrzem turnieju. Cała drużyna walczyła dzielnie zajmując ostatecznie 11 miejsce.

Poza meczami mieliśmy okazję oglądać pokaz mistrza żonglerki oraz występy płockich zespołów tanecznych, jak również występy klauna. Kibice mieli również okazję brać udział w grach i konkursach sportowych.

image_pdfimage_print
Skip to content