Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Skarbnik Powiatu odszedł na emeryturę.

Skarbnik Powiatu odszedł na emeryturę.

Skarbnik Powiatu odszedł na emeryturę. W piątek 30 lipca podczas sesji rady powiatu sierpeckiego uroczyście pożegnali go członkowie Zarządu Powiatu i Radni.

Po 8 latach ze stanowiskiem Skarbnika Powiatu Sierpeckiego pożegnał się Krzysztof Sobiecki, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. Zmiany na stanowisku Skarbnika Powiatu oraz Głównego Księgowego Budżetu Powiatu wynikają z tego, że Krzysztof Sobiecki złożył prośbę o odwołanie go z pełnionej funkcji w związku z przejściem na emeryturę. W świetle obowiązujących zapisów ustawy o samorządzie powiatowym, zgodę na odwołanie z pełnionej funkcji musieli wyrazić Radni. Podczas sesji Radni Powiatu Sierpeckiego uroczyście pożegnali współpracownika, złożyli podziękowania, życząc spokojnej emerytury. Niezwykle wzruszające i ciepłe słowa za wieloletnie zaangażowanie i całokształt działań na rzecz samorządu powiatowego przekazał Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik.

Krzysztof Sobiecki to fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dziękujemy za sumienność, rzetelność i zaangażowanie. Życzymy zdrowia, pomyślności, radości z życia codziennego, a przede wszystkim realizacji niespełnionych dotychczas planów i marzeń. dodał.

Fot. Extra Sierpc

image_pdfimage_print
Skip to content