Sierpecki Maraton Rowerowy 24 H – nie może Cię tam zabraknąć !

Stowarzyszenie Klub Rowerowy DYNAMO Sierpc, zaprasza do udziału w maratonie rowerowym, który odbędzie się w dniach 27.05-28.05.2017r.

Patronat honorowy nad całą imprezą poza Starostą Sierpeckim Janem Laskowskim objął również  Burmistrz Miasta Sierpc Jarosław Perzyński oraz Wójt Gminy Mochowo Zbigniewem Tomaszewskim.

Start/Meta/ CKiSz w Sierpcu dalej ul. Piastowska, ul. Staszica, m. Kwaśno, m. Żochowo, m. Dobaczewo, m. Choczeń, m. Grabówiec, LIGOWO i powrót przez m. Śniechy, m. Żochowo, m. Kwaśno, Sierpc, ul. Staszica, ul. Piastowska, CKiSz na całej długości trasy – 100% asfalt, o dobrej i bardzo dobrej nawierzchni. Trasa o długości 33 km. Opłata startowa nie jest pobierana.

Trasa maratonu będzie otwarta od godziny 12:00 w dniu 27.05. – sobota do godziny 12:00 w dniu 28.05. – niedziela.

Uczestnicy sami decydują o czasie startu oraz ilości przejechanych okrążeń.

Aby zostać sklasyfikowanym wystarczy przejechać jedną długość trasy (jedno okrążenie) w 24-godzinnym limicie czasu.

Zgłoszenia:

internetowe: FACEBOOK.COM/DYNAMOSIERPC lub na stronie internetowej KR Dynamo http://www.dynamo.sierpc.pl/ (w zakładce Maraton 24h)

telefoniczne: 577-703-414

osobiście – od godz 10 na miejscu w biurze zawodów (parking przy CkiSz Sierpc)