Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim – Małopolska Cup

W dniach 20-21.10.2017 w Nowym Sączu odbył się kolejny turniej z serii pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim – Małopolska Cup.

Był to jednocześnie Turniej Nadziei Olimpijskich współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki .W zawodach uczestniczyło ponad 500 zawodników z całej Polski, Słowacji i Ukrainy. KS Taekyon reprezentowała piątka zawodników. Anna Obrębska, Aleksandra Klasińska, Sylwia Marcinkowska, Kamil Okraszewski i Bartosz Duszyński. Ola, Kamil i Sylwia nie zaliczą tego startu do udanych ponieważ odpadli w pierwszych walkach. Zdecydowanie lepsze wyniki osiągnęła Ania i Bartek. Ania Obrębska dopiero w półfinale przegrała z zawodniczką z Hwarang Września i zdobyła brązowy medal w kategorii -33 kg kadetek. Bartosz Duszyński w kategorii juniorów – 51 kg w finale uległ zawodnikowi z Ukrainy i zdobył srebrny medal.