Przekazanie samochodów i podpisanie umowy na przebudowę drogi na terenie gminy Rościszewo

Starosta Andrzej Cześnik i Wicestarosta Sławomir Olejniczak uczestniczyli dziś w odbiorze samochodu dla Zarządu Dróg Powiatowych, który przyczyni się do usprawnienia pracy jednostki.

Następnie kolejny samochód przekazano dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sierpcu. Symbolicznego odbioru kluczyków dokonała Dyrektor SOSW – Leonora Brudnicka.

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, Radny Rady Powiatu w Sierpcu Marek Chyliński i Skarbnik Powiatu Zbigniew Garwacki uczestniczyli także w podpisaniu umowy na dofinansowanie przebudowy drogi powiatowej Rościszewo-Pszczele-Chwały.

Dofinansowanie w wysokości 500 000 zł pochodzi z Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu Funduszu Rozwoju Gruntów Rolnych.