PROJEKT „LEPSZY START DLA SIERPECKIEJ MŁODZIEŻY”

STOWARZYSZENIE KRE@KTYWNI OGŁASZA KONKURS dla uczniów szkół średnich i gimnazjalnych na najlepszy Biznes Plan!!!

PROJEKT „LEPSZY START DLA SIERPECKIEJ MŁODZIEŻY” finansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Nazwa i rodzaj zadania: Nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie. (2) Inicjatywy propagujące postawy przedsiębiorczości wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchaczy i studentów kształcących się na terenie województwa mazowieckiego.

STOWARZYSZENIE KRE@KTYWNI OGŁASZA KONKURS

dla uczniów szkół średnich i gimnazjalnych

na najlepszy Biznes Plan!!!

Prace indywidualne i/lub grupowe w formie prezentacji multimedialnych na płytach CD/DVD wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na adres siedziby Stowarzyszenia Szczechowo 6, 09-227 Szczutowo lub złożyć do rąk Eweliny  Kamińskiej, kontakt. 731-981-073.

Termin składania prac – 30.09.2016r.

Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Rozstrzygnięcie konkursu i nagrodzenie laureatów nastąpi w trakcie spotkanie na podsumowanie projektu (październik 2016r.) w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Nagrodzone prace zostaną opublikowane. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają imienne zaproszenia na Galę końcową.

Regulamin konkurs Biznes plan – Lepszy start