PROJEKT „LEPSZY START DLA SIERPECKIEJ MŁODZIEŻY”

W związku z realizacją projektu „Lepszy start dla sierpeckiej młodzieży” zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sierpeckiego na wywiady z ciekawymi gośćmi.

Cel projektu: propagowanie postawy przedsiębiorczości wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchaczy i studentów kształcących się na terenie województwa mazowieckiego.

W ramach projektu zaplanowano spotkania / pogadanki z ludźmi biznesu, przedstawicielami władz, urzędów, organizacji społecznych (forma promocji działalności): seria mini-wywiadów przeprowadzonych przez młodzież – forma udziału czynna / aktywna jako gospodarz spotkania zadający pytania lub jako słuchacz.

W okresie wakacyjnym zrealizujemy 5 wywiadów z Gośćmi Specjalnymi: Starosta Sierpecki, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, trzech przedsiębiorców prywatnych.

Terminy wywiadów:

26 lipca wtorek, godzina 11.00 – Dyrektor PUP; 11.30 – pierwszy przedsiębiorca

28 lipca czwartek godzina 11.00 – Starosta Sierpecki; 11.30 – drugi przedsiębiorca

02 sierpnia godzina 10.00 – trzeci przedsiębiorca

Miejsce: Sierpc, sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego Sierpcu.

logo marki mazowsze

Informacja projekt Lepszy start dla młodzieży 2016

Zgłoszenia pod nr. 731 981 073 do dnia 25.07.2016r.telefoniczne lub sms z imieniem i nazwiskiem

Zadanie publiczne realizowane przez Stowarzyszenie KRE@KTYWNI wspierane przez Zarząd Województwa Mazowieckiego