Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

PROJEKT „KREATYWNE WAKACJE Z FUNDACJĄ PZU W POWIECIE SIERPECKIM” współfinansowany ze środków Fundacji PZU realizowany w partnerstwie z PCPR w Sierpcu

PROJEKT „KREATYWNE WAKACJE Z FUNDACJĄ PZU W POWIECIE SIERPECKIM” współfinansowany ze środków Fundacji PZU realizowany w partnerstwie z PCPR w Sierpcu

11 lipca b.r. rozpoczął się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sierpcu cykl zajęć dla grupy 30 dzieci w wieku 5-14 lat.

Zajęcia są prowadzone w ramach projektu pn.: „Kreatywne wakacje z Fundacją PZU w powiecie sierpeckim.

Projekt jest finansowany ze środków Fundacji PZU, realizowany przez Stowarzyszenie Kre@ktywni w partnerstwie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sierpcu.

PCPR w Sierpcu – partner projektu – udostępnia nieodpłatnie lokal wraz z mediami i wyposażeniem.

Opiekę nad dziećmi sprawują pedagodzy: Pani Anna Stahlke, Pani Marzena Laskowska, Pani Emilia Jaroszewska i Pan Mariusz Czajkowski.

Program zajęć przewiduje: warsztaty edukacyjno-wychowawcze z pedagogiem, warsztaty plastyczne, rywalizacje sportowe, zajęcia na basenie, wyjścia do Kina, warsztaty kulinarne
i spotkania z gośćmi specjalnymi: Strażakiem, Policjantem, Przedstawicielem PZU, Instruktorem pierwszej pomocy.

Zajęcia spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony dzieci.

Uroczyste zakończenie projektu planowane jest w dniach 10-12.08.2016r. Przewidujemy przedstawienie w wykonaniu dzieci uczestniczących w projekcie oraz poczęstunek w formie dań piknikowych.

Już teraz zapraszamy gorąco mieszkańców Powiatu Sierpeckiego na nasz występ. Zapisy w siedzibie PCPR w Sierpcu u koordynatora projektu – Eweliny Kamińskiej.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z pierwszego tygodnia naszych zajęć.

Dziękujemy wszystkim za współpracę w ramach realizacji projektu.

image_pdfimage_print
Skip to content