Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Program współpracy Powiatu Sierpeckiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2017- konsultacje

Program współpracy Powiatu Sierpeckiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2017- konsultacje

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Sierpeckiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 24 października 2016 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu, przy ul. Świętokrzyskiej 2a.

Tematem spotkania będą konsultacje Programu współpracy Powiatu Sierpeckiego z organizacjami pozarządowymi, osobami prawnymi i innymi jednostkami organizacyjnymi, których cele statutowe obejmują prowadzenie działalności pożytku publicznego na rok 2017 i będą one polegały na wyrażeniu opinii i złożeniu uwag w sprawie będącej przedmiotem konsultacji na bezpośrednim spotkaniu z przedstawicielami organizacji pozarządowych.

do pobrania: Program współpracy Powiatu Sierpeckiego z organizacjami pozarządowymi

Projekt Programu zamieszczony jest w Biuletynie Informacji Publicznej www.sierpc.starostwo.gov.pl w dziale: Działalność pożytku publicznego/plany i programy oraz na stronie www.powiat.sierpc.pl i na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym, ul. Świętokrzyska 2a. Projekt programu jest także dostępny w Wydziale Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Sierpcu ul. Kopernika 9.

image_pdfimage_print
Skip to content