Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW LEONIUM ROCZNIKA 2021!

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW LEONIUM ROCZNIKA 2021!

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik wziął udział w uroczystości pożegnania abiturientów Collegium Leonium w Sierpcu.Galę wyreżyserowaną i zatytułowaną przez uczniów ,,Oscary Leonium” otworzył Dyrektor Szkoły Ks. dr Michał Kiersnowski SAC, witając wszystkich obecnych gości, a następnie młodsi koledzy tegorocznych absolwentów rozpoczęli przygotowany specjalnie dla nich pokaz artystyczny.Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik wręczył specjalną nagrodę Miłoszowi Wąsickiemu, uczniowi wyróżniającemu się szczególnymi osiągnięciami sportowymi i wybitnymi wynikami w nauce.
Na ręce Pani Wicedyrektor Hanny Łobińskiej starosta złożył bukiet kwiatów💐 w podziękowaniu za trud wychowania młodzieży.
Był to dzień wyjątkowy zarówno dla uczniów, ich wychowawców, nauczycieli, jak i rodziców. Dzień pełen wzruszeń, życzeń i pięknych słów.
,,Dziś kończycie piękną przygodę, która więcej się nie powtórzy. Nie martwcie się jednak. Coś musi się skończyć, żeby zaczęło się coś nowego. Nadszedł czas upragnionego wypoczynku. Życzę Wam dalekich podróży, spotkań z ciekawymi ludźmi, zwiedzania nowych, nieznanych miejsc, znajdźcie czas na czytanie książek, spędzajcie czas z przyjaciółmi, zbierajcie wspomnienia i odpoczywajcie.
Dbajcie o siebie i bądźcie bezpieczni, a po wakacjach z nowymi siłami zacznijcie budować swoją wymarzoną przyszłość”. – powiedział Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik.

 

image_pdfimage_print
Skip to content