Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiara, nadzieja i miłość…”

W grudniu 2015 roku miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Wiara, nadzieja i miłość…”.

W uroczystości wzięli udział laureaci II i III miejsca oraz osoby wyróżnione. Dyplomy oraz nagrody wręczali: pani Renata Przybyłowska – dyrektor OPP, ks. dr Tomasz Kadziński – przewodniczący jury, pani Teresa Domagalska – prezes ZNP, pani Zofia Kujawa – członek jury oraz pani Maria Jagodzińska – organizator konkursu.
Nauczyciele – opiekunowie otrzymali dyplomy uznania oraz podziękowania za motywowanie uczniów do udziału w konkursie. Na 102 prace, które wpłynęły na konkurs komisja konkursu wyłoniła łącznie 14 laureatów oraz 15 wyróżnień. Gratulujemy Wszystkim Młodym Artystom.