POWIAT SIERPECKI SAMORZĄDOWYM LIDEREM EDUKACJI!

To szczególnie ważne wyróżnienie zostało nam przyznane w ramach Jubileuszowej X edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw.
Nadanie jednego z najbardziej cenionych, elitarnych i rozpoznawalnych certyfikatów jakości, jakie może otrzymać jednostka samorządu terytorialnego, wyróżnia nasz powiat pod względem prowadzonej polityki oświatowej👌

Rozwój oświaty jest dla Powiatu Sierpeckiego priorytetem. Realizacja ciekawych projektów edukacyjnych, inwestowanie w infrastrukturę, nowoczesną bazę dydaktyczną i wiedzę to obszar szczególnego zainteresowania oraz znaczących sukcesów naszego samorządu.
Gala Finałowa, która będzie miała charakter Koncertu z okazji 30-lecia Samorządu Terytorialnego w monumentalnych wnętrzach Trybunału Koronnego w Lublinie odbędzie się po zakończeniu ograniczeń związanych z Sars-Cov-2.