Powiat Sierpecki laureatem III edycji Konkursu o Doroczną Nagrodę Starosty Płockiego

Z przyjemnością informujemy, że Powiat Sierpecki został laureatem III edycji Konkursu o Doroczną Nagrodę Starosty Płockiego „Kwiat Powiatu” 2014 w kategorii Inwestycja Roku.

Nagrodę z rąk Starosty Płockiego Pana Mariusza Bieńka w dniu 12 lutego br. w imieniu Starosty Sierpeckiego-Jana Laskowskiego odebrał Pan Marcin Błaszczyk-Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sierpeckiego.

Uznanie Kapituły Konkursu znalazła zrealizowana w 2014 roku przez Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku wraz z partnerami inwestycja pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej nr 5201W Płock – Zągoty – Bonisław w km 10 + 002,30 do km 13 + 328,96 km”. Inwestycja ta dofinansowana była w ramach Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych – Etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój.

Galeria wiadomości