Ponad 18 mln zł dla powiatu sierpeckiego!

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Powiatu Sierpeckiego!

W ramach zrównoważonego rozwoju Polski, w tym również rozwoju naszego powiatu i gmin w naszym powiecie otrzymaliśmy bezzwrotne dofinansowanie, które będziemy mogli wykorzystać na bieżące wydatki lub inwestycje dla naszych mieszkańców.

Powiat Sierpecki otrzymał ogólnie kwotę ponad 18 milionów złotych, w tym 3 400 000 zł dla budżetu powiatu sierpeckiego, ponad 14 mln złotych, które przeznaczone są dla gmin w naszym powiecie (średnio jest to kwota ok. 1,6-2 mln zł) i Miasta Sierpca ponad 3,8 mln zł.

Szczegóły informacji można zobaczyć na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Z tego miejsca pragnę serdecznie podziękować rządzącym Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu oraz Państwu Posłom za wsparcie finansowe. Dziękuję.