PODZIĘKOWANIA DLA ŻOŁNIERZY WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ 64 BATALIONU LEKKIEJ PIECHOTY W PŁOCKU

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, wraz z Wicestarostą Sławomirem Olejniczakiem złożyli na ręce dowódcy 64 Batalionu Lekkiej Piechoty w Płocku, mjr Ireneusza Fudały serdeczne podziękowania za udzielenie wsparcia w działaniach przeciw COVID-19, przeprowadzanych na terenie powiatu sierpeckiego.

Szczególne wyrazy wdzięczności zostały skierowane do żołnierzy WOT, pełniących służbę na terenie Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Sierpcu.
Jesteśmy wdzięczni za niesienie ofiarnej pomocy mieszkańcom powiatu sierpeckiego, którzy w trudnym i nieprzewidywalnym czasie pandemii koronawirusa jej potrzebowali. Rzetelność i zaangażowanie z jakimi się spotkali ze strony żołnierzy zasługują na najwyższe uznanie. Dziękujemy, pozostając jednocześnie z nadzieją na dalszą owocną współpracę w przyszłości – powiedział Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik.