Podsumowanie akcji Wojewody Mazowieckiego dotyczące szczepień przeciw Covid-19 w powiecie sierpeckim.

W dniu 27 października br. roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyło się spotkanie mające na celu podsumowanie akcji Wojewody Mazowieckiego dotyczące szczepień przeciw Covid-19 w powiecie sierpeckim.

W imieniu Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła pisemne podziękowania za okazaną pomoc wręczyła Marlena Mazurska kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku. Wojewoda podziękował Staroście Sierpeckiemu Andrzejowi Cześnikowi, Wicestaroście Sławomirowi Olejniczakowi, Radnemu Rady Powiatu w Sierpcu Kamilowi Różańskiemu oraz Wójtom, Komendzie Powiatowej Policji, duchownym, pracownikom urzędów, druhom OSP zaangażowanym w pomoc przy organizacji szczepień.

W mobilnych punktach dyżurujących w sierpniowe i wrześniowe weekendy zaszczepiło się blisko 200 osób.