Podpisane umowy na rozbudowę budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sierpcu

W dniu wczorajszym w Starostwie Powiatowym w Sierpcu zostały podpisane umowy na rozbudowę budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sierpcu w zakresie dobudowy sali wielofunkcyjnej o powierzchni 260 m2 i dwóch sal lekcyjnych wraz z podjazdem dla osób z niepełnosprawnością.

Całkowita wartość zadania wynosi 2 474 035,53 zł. W ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego Powiat Sierpecki otrzymał od Marszałka Województwa Mazowieckiego dotację w wysokości 1 394 696,46 zł.

Umowa sporządzona została pomiędzy Starostą Sierpeckim Andrzejem Cześnikiem, Członkiem Zarządu Sławomirem Krystkiem, Skarbnikiem Powiatu Zbigniewem Garwackim, a wykonawcą Dariuszem Rzeszotarskim prezesem zarządu firmy Budomex Sierpc sp. z o.o. oraz Jarosławem Wiśniewskim Inspektorem nadzoru budowlanego VTB Projekty i Nadzory Budowlane.