Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Otrzęsiny 2018

Otrzęsiny 2018

18 października 2018 r. licealna hala zamieniła się w prehistoryczną krainę. Klasy drugie przygotowały otrzęsinki w konwencji czasów pierwotnych.

Nie zabrakło kamieni, dzikiej roślinności, polujących wojowników, tańca uroczych kobiet, dinozaura i mamuta. Organizatorzy zaprezentowali skecze ukazujące w humorystyczny sposób realia życia jaskiniowców i ich wzajemne relacje. Klasy pierwsze przedstawiły się w przygotowanych scenkach rodzajowych. W tle brzmiały dźwięki z Flinstonów, Jurassic Park, odgłosy dzikich zwierząt. Odbyły się również konkurencje otrzęsinowe, podczas których pierwszoklasiści rywalizowali między sobą. Okazało się, że w strzelaniu z łuku, rzucaniu maczugą, ubieraniu wychowawczyni czy rozbijaniu piniaty na czas obydwie klasy pierwsze były świetne! Otrzymały od organizatorów smaczne kosze prezentów, a pani dyrektor Ewa Jancewicz wręczyła im statuetki zwycięzców. Wybrano również miss i mistera otrzęsin. Zaszczytne tytuły i statuetki otrzymali Alicja Koszczuk z kl. I a i Łukasz Szczerbiak z kl. I b.

Tegoroczne otrzęsinki przygotowały klasy II a i II b z wychowawczyniami: panią Marleną Peplinską i panią Marzanną Urbańską.

LO Sierpc

image_pdfimage_print
Skip to content