OFERTA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W SZCZUTOWIE.

Zamieszkaj w Domu nad jeziorem szczutowskim i korzystaj z rehabilitacji w tym ze specjalnych programów po COVID-19 i po udarze.

„Każdy dzień daje nam szansę na radość i bycie aktywnym !”

Dom położony jest w malowniczym i spokojnym otoczeniu, wśród lasów i jezior. Aktywność na świeżym powietrzu w specjalnie zaprojektowanym do tego celu otoczeniu sprzyja wypoczynkowi i rehabilitacji. Teren wokół Domu to urocze miejsce, doskonałe na spacery w otoczeniu pięknych lasów bogatych w grzyby i jagody oraz pozwalające na relaks nad jeziorem szczutowskim.

Podopiecznym Dom oferuje opiekę wykwalifikowanych opiekunów i pielęgniarek, a także lekarza, psychologa i fizjoterapeuty.
Oferta rehabilitacyjna zaspokaja różnorodnością potrzeby seniorów. Wykwalifikowany personel zapewnia podopiecznym rehabilitację według ich potrzeb, każdy przypadek traktowany jest w sposób indywidualny – w zależności od wieku, schorzenia i wydolności ogólnej. W grudniu 2020 roku do świadczonych usług wprowadzono programy rehabilitacyjne ukierunkowane na pomoc w powrocie do formy i pokonaniu skutków chorób osobom po COVID-19 i po pobycie na szpitalnym oddziale neurologicznym spowodowanym udarem. Dom posiada sprzęt i urządzenia usprawniające. Zapewnia system rehabilitacji kończyn, gimnastykę krążeniowo-oddechową, ćwiczenia ogólnousprawniające i w odciążeniu, masaże relaksacyjne i rozluźniające oraz masaże wirowe Wszystko to realizujemy z solidną porcją empatii oraz zaangażowania sympatycznego i profesjonalnego personelu.

fot.  DPS w Szczutowie

Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Szczutowie