Odbiór wielofunkcyjnego boiska przy LO

3 czerwca 2022 r. odbył się techniczny odbiór wielofunkcyjnego boiska, bieżni 120 m, skoczni do skoku w dal oraz rzutni do pchnięcia kulą znajdujących się na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu. W skład komisji odbioru weszli: Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Sebastian Szczypecki, Radny Powiatowy Mariusz Turalski oraz Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Ewa Jancewicz. Ta inwestycja, której wykonawcą była firma TAMEX Obiekty Sportowe S.A. otrzymała dofinansowanie od Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w kwocie 597 500,22 zł. Mamy nadzieję, że w dużym stopniu poprawi komfort korzystania z obiektów sportowych na terenie szkoły.