Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka w Powiecie Sierpeckim.

Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka w Powiecie Sierpeckim.

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej po raz kolejny odbył się uroczysty apel z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka, podczas którego były wręczone odznaczenia i awanse na wyższe stopnie.

W stronę strażaków popłynęło wiele słów uznania i wdzięczności za ich służbę ratowania życia i zdrowia mieszkańców powiatu sierpeckiego.
W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu– Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Wicestarosta Sierpecki Sławomir Olejniczak, Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński, Członek Zarządu Powiatu Sławomir Krystek, Członek Zarządu Powiatu Dariusz Twardowski, oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Kamil Różański.
,,Ochotnicy współdziałając z zawodowcami powodują, że my, mieszkańcy, możemy czuć się bezpiecznie w obliczu różnych wydarzeń losowych czy klęsk żywiołowych. Udowadniacie to z każdą profesjonalnie i ofiarnie przeprowadzoną akcją ratunkową. W imieniu Zarządu i Rady Powiatu, ale przede wszystkim mieszkańców chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za waszą codzienną służbę” — powiedział starosta Andrzej Cześnik.
fot. Starostwo Powiatowe w Sierpcu
fot. Ekstra Sierpc
image_pdfimage_print
Skip to content