Nieodpłatne przekazanie wózka elektrycznego

W siedzibie PCPR w Sierpcu, na sali świetlicy w dniu 14.09.2016r. Wojciech Rychter – Powiatowy Pełnomocnik ds. Osób Niepełnosprawnych przekazał nieodpłatnie wózek elektryczny marki NETTI III ULU REHAB produkcji norweskiej Pani Edycie Skomorskiej – matce dziecka z niepełnosprawnością.

Przekazanie odbyło się w obecności Jana Laskowskiego – Starosty Sierpeckiego, Juliusza Gorzkosia – Wicestarosty, Agnieszki Gorczyca- Dyrektora PCPR w Sierpcu, Pani E. Skomorskiej i syna Przemka oraz wspierającej rodziny Państwa Woźniak i ich syna Piotra.

Było to ciepłe spotkanie, w atmosferze życzliwości i wparcia. Piotr zaoferował się nauczyć Przemka obsługiwać nowy sprzęt, nie trzeba było długo czekać … i nauka rozpoczęła się natychmiast.

Miło widzieć bezinteresowną pomoc i wsparcie…