Młodzież z Ekonomika wróciła z Hiszpanii.

Starostwo Powiatowe w Sierpcu odwiedzili uczniowie z ZS nr 2 w Sierpcu, którzy w sobotę 9 października br. wrócili z 4 tygodniowego pobytu w Hiszpanii w ramach programu Erasmus+.
Zdobywając nowe umiejętności i kompetencje wykazali się sumiennością i wiedzą, na co zagraniczni pracodawcy zwrócili szczególną uwagę podkreślając ich pracowitość i zaangażowanie.
Kinga i Szymon reprezentując swoich kolegów i koleżanki ze szkoły podzielili się wrażeniami z wyjazdu, a także obdarowali władze powiatu hiszpańskimi upominkami.

Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik rozmawiał z młodzieżą o zdobytej praktyce i doświadczeniu zawodowym, a także o tradycjach i kulturze innego państwa. Razem z Członkiem Zarządu Powiatu Dariuszem Twardowskim i Naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia Bogusławą Lewandowską życzyli dalszych sukcesów, rozwoju osobistego i kolejnych podobnych doświadczeń zawodowych.