Młodzi w działaniu dla Europy – podsumowanie

Wczoraj na hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym w Sierpcu odbyła się wystawa artystyczna „Piękno naszej Europy – Grecja 2023” podsumowująca warsztaty artystyczne organizowane przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Młodzi Patrioci w działaniu dla Europy” VI edycja.

W wystawie wzięli udział Starosta Sierpecki Andrzej Cześnik, Przewodniczący Rady Powiatu Przemysław Burzyński, Radni Rady Powiatu Zbigniew Kopczyński, Wojciech Rychter, Skarbnik Powiatu Zbigniew Garwacki, przedstawiciele, dyrektorzy i kierownicy jednostek powiatowych, szkół, rodzicie oraz dzieci i młodzież uczestnicząca w warsztatach.

Dyrektor Renata Przybyłowska podsumowała warsztaty, które w tym roku odbyły się w Gracji. Wychowankowie OPP mogli poznać kulturę i kuchnię grecką, a także zwiedzić zakątki tego państwa, jednocześnie pamiętając o ojczyźnie. Każdy z uczestników dostał pamiątkową statuetkę.

Dziękujemy za zorganizowanie warsztatów, na których dzieci i młodzież mogli rozwijać swoje umiejętności artystyczne, jednocześnie pielęgnując patriotyzm.