Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Mistrzostwa Gier Planszowych Ziemi Sierpeckiej!!

Mistrzostwa Gier Planszowych Ziemi Sierpeckiej!!

Organizatorami Mistrzostw Gier Planszowych Ziemi Sierpeckiej, są: grupa młodzieżowa Youth Integration we współpracy z Fundacją Edu-Inicjatywa, dalej nazywani Organizatorami.

Udział w Mistrzostwach Gier Planszowych Ziemi Sierpeckiej

1. Udział w Mistrzostwach mogą wziąć osoby pełnoletnie oraz osoby nieletnie po uzyskaniu zgody prawnych opiekunów przedłożonej sędziemu podczas turnieju.
2. Jedna osoba może wziąć udział w kilku warsztatach szkoleniowych.
3. Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach jest zgłoszenie się do wzięcia udziału w warsztatach szkoleniowych w sposób przewidziany w danym warsztacie oraz pojawienie się w wyznaczonym terminie i miejscu. Możliwy będzie udział w finale bez uczestnictwa w warsztatach po wcześniejszym ustaleniu z organizatorami.
4. Uczestnik Mistrzostw wyraża zgodę na przekazanie Organizatorowi swoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, miasto zamieszkania) oraz wyraża zgodę na publikację swojego nazwiska i wizerunku na stronie internetowej i innych kanałach komunikacyjnych Organizatora.
5. Każdy z uczestników może w dowolnej chwili zrezygnować z wzięcia udziału zarówno w warsztatach, jak i finale (osoby, które chcą zrezygnować lub nie mogą stawić się na finały, proszone są o poinformowanie Organizatora przynajmniej na 3 dni przed datą finałów).

Szczegóły w Regulaminie Mistrzostw Gier Planszowych Ziemi Sierpeckiej

image_pdfimage_print
Skip to content