Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Mikołajki na basenie

Mikołajki na basenie

W dniach 5 i 6 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu.

Dla uczestników szkółki organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie. W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona na dwa dni : poniedziałek i środa.

W pierwszym i drugim dniu zajęcia miały charakter zabawowo-sprawnościowy , podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce wśród ogromnych dmuchanych piłek oraz na kole ślizgowym ,,UFO” pod okiem swoich instruktorów Łukasza Chojnackiego, Piotra Lemanowicza i Pawła Ziółkowskiego, natomiast na dużej niecce z żywiołem sztormowym zmagali się rozbitkowie na tratwie tzn. podopieczni instruktorów Jarosława Malickiego, Michała Jankowskiego i Tomasza Zielińskiego.

We wtorek zajęcia wyglądały bardzo podobnie przy czym na małej niecce pluskali się podopieczni Jarosława Malickiego, Joanny Kosiorek i Piotra Lemanowicza oraz Agaty Urbańskiej natomiast na dużej niecce bawiły się grupy Michała Jankowskiego oraz Jarosława Malickiego .

Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który w zamian za prezentację wiersza lub piosenki obdarowywał dzieci słodkimi upominkami.

Po uśmiechniętych buziach naszych milusińskich można było wywnioskować, że spotkanie z Mikołajem było niezapomnianym wrażeniem.

Do zobaczenia za rok!!!

image_pdfimage_print
Skip to content