Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Mikołajki na basenie ;)

Mikołajki na basenie ;)

W dniach 5,6 i 7 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu. Dla uczestników szkółki organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.

W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona na trzy dni : środa , czwartek i piątek.

Zarówno w pierwszym jak i kolejnych dniach zajęcia miały charakter zabawowo-sprawnościowy , podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce wśród ogromnych dmuchanych piłek oraz na kole ślizgowym ,,UFO” pod okiem swoich instruktorów, natomiast na dużej niecce z żywiołem sztormowym zmagali się rozbitkowie na tratwach.

Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który w zamian za prezentację wiersza lub piosenki obdarowywał dzieci słodkimi upominkami.
Po uśmiechniętych buziach naszych milusińskich można było wywnioskować, że spotkanie z Mikołajem było niezapomnianym wrażeniem.

Do zobaczenia za rok!!!
Zdjęcia do obejrzenia i pobrania ze strony basenu : www.basen.sierpc.pl w zakładce ,,Galeria zdjęć”

Marek Iwiński
Kierownik Krytej Pływalni Sierpc

image_pdfimage_print
Skip to content