Witamy na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Sierpcu

Mikołaj na basenie

Mikołaj na basenie

W dniach 2 i 3 grudnia br. odbyła się impreza Mikołajkowa dla uczestników Szkółki Pływackiej ,,DELFIN” działającej przy Krytej Pływalni w Sierpcu.

Dla uczestników szkółki organizatorzy przygotowali nieco odmienny program zajęć, który zdominowany był zabawami i igraszkami w wodzie.
W związku z różnymi terminami realizacji zajęć dla poszczególnych grup, impreza została rozłożona na dwa dni : środa i czwartek.
W pierwszym i drugim dniu zajęcia miały charakter zabawowo-sprawnościowy , podczas których młodsze dzieci baraszkowały na małej niecce wśród ogromnych dmuchanych kul oraz na kole ślizgowym ,,UFO” pod okiem swoich instruktorów Łukasza Chojnackiego i Piotra Lemanowicza, natomiast na dużej niecce z żywiołem sztormowym zmagali się rozbitkowie na tratwie tzn. podopieczni instruktorów Jarosława Malickiego i Michała Jankowskiego.
W czwartek zajęcia wyglądały tak samo jak w środę przy czym na małej niecce pluskali się podopieczni Agaty Urbańskiej i Piotra Lemanowicza oraz Tomasza Zielińskiego natomiast na dużej niecce bawiły się grupy Michała Jankowskiego oraz Jarosława Malickiego .
Na zakończenie każdych zajęć niespodzianką była wizyta Mikołaja, który w zamian za prezentację wiersza lub piosenki obdarowywał dzieci słodkimi upominkami.
Po uśmiechniętych buziach naszych milusińskich można było wywnioskować, że spotkanie z Mikołajem było niezapomnianym wrażeniem.
Do zobaczenia za rok!!!
Zdjęcia do obejrzenia i pobrania w zakładce ,,Galeria zdjęć”

Marek Iwiński

Kierownik Krytej Pływalni w Sierpcu

 

image_pdfimage_print
Skip to content